Milostné sms 3

19. srpna 2008 v 16:41 | Vrabčák
Tak jako toužíš ty po mě,toužím i já po tobě,tak jako se chceš na mě usmívat ,chci se na tebe také smát. Tak jako chceš se mi dívat do očí,chci se dívat i já do tvých krásných očí,to si pak připadám,že svět se se mnou točí. Tak jako ty sníš o mě ve snech svých tak o tobě sním zase ve snech svých.Tak jako chceš býtse mnou,chci být s tebou i já napořád.Co nám tedy spolu brání být spolu ty a já?
Píšu ti zprávu poslední,nic už ti psát nebudu,jinou znáš a kazit ti to nebudu.Buď šťastný s dívkou svojí k níž tě srdce pojí...

Trápím se, trápím, kvůli Ní, už ani nevím kolik dní. Trápím se, trápím, však jsem na to sám, ty jsi ta jediná, v srdci Tě mám!

Moje srdce tiše spalo, dokud tebe nepotkalo. Teď už dávno nespí, teď na tebe stále myslí. Růže je červená, barevný je květ. Jestli mě miluješ, odepiš hned.

Kdyby byly polibky vodou, dal(a) bych ti moře.. Kdyby bylo obětí lístkem, já dal(a) bych ti les.. ..a jestli je láska život, pak já dám ti svůj.

Až Tvé srdce touhou bude hořet jako oheň, na toho, kdo miluje Tě, má lásko, si vzpomeň.
Mé srdce jednou myšlenka napadla,jaké by to bylo,být na všechno dva.Boha lásky požádalo, že prý už nechce býti samo.Amorek mu poradil a pár šípů na svět vystřelil.Jeden doletěl až k tobě a od té doby patříme ty a já k sobě.

Je rozumny ten, kdo se nermouti proto, co nema, ale raduje se z toho co ma. Ale ja mam pocit, ze nemam nic, kdyz tady nejsi se mnou! MILUJU TE!!!

Díky Tobě pochopil jsem co je to rád mít, že bez lásky, milování, nelze vůbec žít. Že jsou dva víc než být sám, ještě, že tě, lásko, mám!

Já vím že mě nemiluješ.Já vím že mě nemáš rád, ale stejně tě budu MILOVAT!!!!!Jinou nemiluji víc neš tebe lásko má.
Laskou se to občas stává,že nam mysl pokulhává.Muže se to stát i tobě v jaké koli roční době.A tak měj se na pozoru komu říkáš BUĎME SPOLU!!!

Miluji,miluješ,milujeme... Tolikrat jsme to sklonovali,tak proc se tolik zranujeme?

Byl by hřích teď, lásko, lhát.jsou slova která nedají mi spát,protože ti je nemůžu do ouška zašeptat...miluji tě z celého srdce...

Když život nejsmutnější se ti bude zdát, když v moři slz ti bude stát,když nikdo nepochopí že bolest v srdci máš...pamatuj že na tomhle čísle mě vždy máš
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama