mix

19. srpna 2008 v 16:50 | Vrabčák

Láska a nenávist

Moje milá...
Píšu Ti,protože má hluboká láska k tobě
je pryč.Ta děsná nuda
každým dnem vzrůstá.Čím víc na Tebe myslím,
tím otravnější mi připadáš.Bohužel,
o to víc jsem přesvědčen o tom,že musím
přiznat,že jsem vlastně nikdy nechtěl
požádat o Tvou ruku.Na naší poslední schůzce jsem pochopil,
že v žádném případě nemůžeš spoléhat na to,
že s tebou musím prožít celý život!
Tvoje odpudivé chování mě znervózňuje
a když jsem s Tebou,jsem tak
zdeprimovaný a znechucený,že prostě nejsem schopen být
šťastný-ze sebemenší drobnosti.
Vím že je to ode mě krutý,ale
myslím to vážně.Zoufale doufám,
že tenhle dopis přijmeš důstojně a zapomeneš na to,
že si mě chceš vzít.Opravdu jsi
někdo docela jiný než
ta Fantastická Bytost,kterou jsi se od počátku zdála být.
Rozhodně nepředstírám,že
nedočkavě čekám na odpověď!
A teď si to přečti znova a vynech každej druhej řádek!
Děvče se zeptalo chlapce, jestli si myslí, že je pěkná a on
odpověděl ne.

Zeptalo se ho, jestli by s ni chtěl být navždy a on
odpověděl ne.
Potom se ho zeptala, jestli by plakal,
kdyby odešla a on odpověděl ne.
Řekla dost.
Odešla pryč, slzy padaly dolů po její tváři a chlapec ji
chytil za ruku a řekl...
"Nejsi pěkná, jsi nádherná, nechci být s tebou navždy, ja
potřebuju být s tebou navždy a neplakal bych, kdyby jsi
odešla . . . zemřel bych.
Byl jednou jeden ... chlapec, který se narodil s nemocí. Byla to nevyléčitelná nemoc. V 17 letech ... mohl každou chvíli umřít. Žil stále jen stáhnutý v domě, pod dohledem své matky. Jednou už toho ale měl dost, a tak se rozhodl, jednou jedinkrát si vyjít. Poprosil svou matku o dovolení a ona mu to umožnila. Když se procházel svou čtvrtí, viděl množství obchodů. Když šel okolo obchodu s hudebninami, uviděl nádherné děvče, asi v jeho letech. Byla to láska na první pohled. Otevřel dveře a vstoupil dovnitř. Nedíval se po ničem jiném, jen po ní. Stále více se blížil k přepážce, kde stála. Podívala se na něj a s úsměvem se zeptala: "Můžu vám nějak pomoci?" Během toho si myslel, že je to ten nejpěknější úsměv, který ve svém životě viděl. Pocítil potřebu ji políbit právě v tomto momentu. Koktavě ji odvětil: Ano, eeehhh, uuuhhh... rad bych koupil jedno CD. Bez přemýšlení vzal první CD, které uviděl a zaplatil. "Chceš to zabalit?" zeptalo se děvče zase s úsměvem. Odpověděl že ano a kýval souhlasně hlavou; ona šla dozadu a pak přišla se zabaleným balíčkem, který mu předala. On si jej vzal a opustil obchůdek. Odešel domů a od toho dne navštěvoval tento obchod každičký den, aby koupil nějaké CD. To děvče stále balilo jednotlivé CD a on si je pak vzal domů, položil je nerozbalené do šuplíku. Příliš se styděl, než aby pozval to děvče, aby si s ním vyšla. Ačkoliv už to zkoušel, nešlo mu to. Jeho matka se pokusila ho v tom povzbudit, aby se další den odvážil, a on se chytl za srdce a ... vyšel odvážně k obchodu. Koupil si CD a jako vždy ho dostal zabalené. Vzal CD a když se ona nedívala, rychle ji nechal na pultu lístek se svým telefonním číslem a vyběhl z obchodu ven.
love
...Crrrrrrrrrr!!!!
Matka zvedla sluchátko: "Ano?", byla to ona, ptala se na jejího syna;matka naprosto zničená začala plakat a řekla: "Ty to nevíš?...Včera zemřel." Bylo příliš dlouho ticho, až na pláč matky, který se ve sluchítku ozýval.Později vstoupila matka do pokoje svého syna, aby si jej připomněla.Rozhodla se začít s tříděním jeho věcí.Otevřela šuplík a k jejímu překvapení se tam tyčily hory CD, které nebyly ani rozbalené.Byla zvědavá, bylo tam tolik k vidění a ona se nemohla udržet: Vzala jedno, sedla si na postel a začala rozbalovat CD a našla u něj přiložený i kus papíru.Matka ho vzala do ruky a začla číst.Stálo na něm: "Ahoj!!!Jsi fakt milý, chtěl by sis se mnou někdy vyjít? Mám tě ráda... Sofia." S hlasitou emocí otevřela matka ještě jedno CD a i z něj vypadl list papíru, jako ze všech balíčků... na všech bylo napsané to samé.
Ponaučení: takový je život... "Nečekej příliš dlouho někomu říci, co cítíš.Pověz to ještě dnes.Zítra může být už příliš pozdě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama