Více básniček

5. února 2009 v 23:42 | Sobisek
Moc my tady nekdo chybí ten nejmilejší ze všech lidí,spinkej krasne ty muj broučku zavři očka pomaloučku zavři očka at si po tmě at se ti zda neco o mě...Miluji the

Měsíc v úplňku září,dívám se na něj a v mé tváři objevil se nevyslovitelný žal,kéž by se tento den mým štastným stal,děkovala bych ti měsíci celičký můj život který je tak krátký,tak tohle přání vyslovit zkusím:Přeji si aby mě miloval,aby se o mě strachoval,aby mě měl vždycky rád,aby čas zůstal kvuli nám stát,splníš-li mé přání budu mít zas ve dne stání,budu ho věrně milovat,a tobě měsíci děkovat.

v nebi jsou tri andele,laska, vira,nadeje.Lasku, viru tobe dam ,nadeji si ponecham.

Chci Tě hladit, chci Tě líbat, krásné chvíle s Tebou mívat. Co k Tobě cítím říct se bojím, o Tvoji přízeň stále stojím. Že je mi s Tebou krásně to už vím, že budeš jednou můj, jen sním.Do Tvých očí se jen dívám, svoji touhu tiše skrývám.

Já miluju tě strašně,
já řekla sem to všem.
Že láska kterou k tobě cítím,
je velká jak celý svět.
pro kámoše si jen člověk na celým světě,
Ale pro mě,,pochop´´ si celý můj svět.
Já vím že konec sem ti dala,
A také vím že chyba to byla.
Já kvůli tobě zoufalá sem tak to pochop já tě miluju!!!!!!!!!

Krásný oči,svět se točí.Hebký ruce,dotyků tucet.Svádivý rty,máš je jedině ty.Neodolatelný pohled,pro mě krasohled.Ten nejhezčí smích,pohled na tebe je hřích.City moje,nejsou tvými,byly ti vždy ukradenými.Pro tvůj pohled zabila bych,soudnost,úctu ztratila bych.Pro tvé svůdné rty zemřela bych,srdce svoje už neměla bych.Pro tvůj dotyk život ztratila bych,sebe samou zradila bych.Miluji tě,srdce bolí,nikdy už víc nepostojí.

Říkal jsi... 13. únor bude pro nás nevšední, napečou nám koláče svatební...bílé šaty dlouhé až na zem...nemilovat by Tě mohl jenom blázen. Tu větu jsem měl dávno promyšlenou, stačilo jen říct:,,Staň se mojí ženou!" Chci mít s Tebou kluka, mít si s kým hrát, čekáme na to, až přiletí čáp. Žijeme spolu, občas zajdem do kina, jsme jedna velká šťastná rodina...... Proč jsi mi tohle psal a skládal, když jsi to nemyslel vážně. Miluju Tě, i když už patříš jiné...Řekli jsme si na vždy a já to asi dodržím.

Tve oci jsou ak mesicny zare,
tva usta jsou ak holubi tvare.
Milujes me vic nez sebe,
Ja miluji strasne tebe.
Lukas je ten jediny na svete,
nejhezci kluk jak by ne.
Mi spolu lezime na sene,
a pritom se koukame na sebe.

miluji tě moc nemohla by jsem byt jen tvá kamoška.......nebylo by to ono protože te miluji a doufam že ty mě taky,chci tě obímat chci tě líbat chci tě vidět ty jsi muj JIŘIČEK MILÁČEK moje zlaté srdíčko moje milé zlatíčko .............a už se nechci hadat , dal si mi jednu šanci a ja ji nechci promarnit...... ja se polepším s chováním k tobě slibuji

Miluji tě to jde videt ,nemusím se za to stydet.
Každý den zvoním na tebe jestli jdeš ven
povýdatsi my dva jen.
Mam tě ráda to ty výš
nechci beztebe dale žít.
Kapka z očí padá a já bich si prala
at te mam pořád ráda.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama