A Sabisek znovu zasahuje...

12. června 2011 v 18:10 | Sabisek13 |  24 hodin keců
Ahoj, vážení přátelé, lidičky, kteří pravidelně navštěvujete můj blog, i když už dlouhou dobu nebyl v provozu. Naposledy jsem se vám, všem věrným čtenářům, ozvala před 4 měsíci. Teď už je zase pár novinek. Údaje z minulého článku se trošku pozměnily a to hlavně ty moje nejoblíbenější, věrné myšákům.

  • Sraz od Bailee, 12.3. Nedorazily jsme. Nergita měla problémy v práci a sraz jsme tudíž museli odložit.
  • Výstava potkanů Německo, 7.5. Nejela jsem, ani holky. Nějak se to nedohodlo, pojedeme příště.
  • 14.5.-3.výstava v Bochově. Tady jsme byly i s holkama a měly jsme krásné výsledky. Gaia od Nergity 94 bodů, Sára 94 bodů a Rozárka 93 bodů.
  • 25.6.-mazlíci ProPet Brno. Nejedeme. V Bochově byl skrytý přenašeč viru, holky jsou v karanténě.
  • 13.8. se jedeme juknout na speciální výstavu potkanů, asi bez holek a nebo jen Gaia.
  • 11.9.-jedeme do Loun, ale bez holek. Dana nakonec pořádá jen papíráky.
  • 5.11.-Gaiušky 1.rok života a 4. bochovská show!Samosebou, že dorazíme:)
A taky mám další překvápko. Postupně začínám psát další kapitoly románu Letní lásky na plný pecky. Pár kapitol též vyšlo v našem školním časopise, ve kterém jsem mimochodem též redaktorkou. Poslední dobou moc práce není, je přeci červen. Příští rok už toto bohužel děláme naposledy. 30.6.2012 skončí velká kapitola našeho života a to docházka na základní školu. Už teď se mi při té vzpomínce hrnou slzy do očí. Mnohdy to bylo těžké, mnohdy bych nejradši pár lidiček ze třídy vzala a hodila je šůsem z okna dolů. Ale když nad tím tak přemýšlím, bez toho by to nebylo ono. Život by byl děsně fádní, jednotvárný, pořád stejný. To bych nechtěla. Chci, abych měla spokojený život, ale zároveň nečekaný, neoblomný, jako na horské dráze(kterou nesnáším:D). Od teď se vám zase budu běžně hlásit, psát a vylévat si srdíčko z prázdnin. Vysvědčení letos nebude nic moc, na matiku jsme dostali starého nerudného, 75letého dědka. Učitelka na dějepis měla neštěstí v rodině, tak to nějak nezvládá. Anglina-moc příležitostí zlepšit známku nebylo, paní učitelka je zároveň zástupkyně ředitele a tak tu moc často nebývá. Od září máme novou třídní. Než jsme se poznali, prožívali jsme peklo. Teď? Doba dobra, příměří a nezákeřností, je to fajn. Zítra ráno v 9 odjíždíme na výlet a vrátíme se ve středu večer, takže tu nebudu:) Ale pak sem hodím fotky a článek-toto bude menší časopis, kde budou přibývat články:) Mějte se, váš Sabisek13!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama